ظهور یک فوق ستاره

دنیای امروز دنیای توجه است، دنیایی شلوغ که در آن فقط ستاره های درخشان مورد توجه قرار می گیرند. ستاره بودن یعنی، تمایز، یعنی برتری.
ستاره بودن یعنی اسطوره خود شدن، یعنی خود آگاهی و پرهیز از عادت بی فایده ! یعنی لذت دیده شدن، همه دوست دارند بهتر از آنچه هستند باشند
خوش اندام تر، خوش فکر تر، خوش اخلاق تر، موفق تر…
اما تنها عده کمی موفق به ایجاد این تغییر می شوند، فقط آنها که قدم در مسیر تغییر می گذارند. برای ستاره شدن تنها کمی تفاوت کافی است، تفاوت در
سبک فکری تا سبک زندگی! عقل سالم در بدن سالم است و بدن سالم در سبک زندگی سالم.
در سبک زندگی سالم تغذیه یکی از ارکان مهم در کنار ورزش و توجه به معنا و معنویات است.
همه آنچه گفته شد فلسفه وجودی پرو استار است.

فلسفه محصولات : سودمند و با پرو تئین بالا

کنترل وزن و حفظ و افزایش ماهیچه ها نه تنها سبب افزایش زیبایی ظاهری وتناسب اندام شما می شود، بلکه به تقویت سیستم ایمنی شما نیز کمک بسزایی خواهد کرد. مصرف محصولاتی با پروتئین بالا، کم کالری و کم چرب، جزو الزامات افزایش رشد عضلات، کنترل وزن و سایز است. تحقیقات علمی متعدد ثابت کرده که حفظ ماهیچه ها و کنترل وزن در سنین میانسالی تاثیر بسیار زیادی در به تاخیر انداختن روند پیری و حفظ عملکرد مغزی و جسمی دارد.
یکی از موانع رشد کودکان مصرف بی رویه غذا های شیرین است. بنا بر اعتقاد پزشکان و متخصصان تغذیه مواد شیرین باعث ترشح انسولین شده و انسولین مانع ترشح هورمون های رشد می شود. لذا باید فرهنگ تغذیه آنان بازنگری و اصلاح شود. و این امر بدون پیشنهاد محصولات مفید جایگزین امکان پذیر نخواهد بود.
تمامی محصولات پرواستار بسیار کم شیرین هستند. و حاوی مقادیر قابل توجه ای پروتئین و سایر ریز مغذی های مفید می باشند. لذا به افراد در سن رشد بسیار توصیه می شود.
ما در کارخانه غذایی جمشاسب محصولاتی با ارزش غذایی مشخص، سودمند و بسیار خوش طعم را برای شما تولید می کنیم.
محصولات ما بر اساس دانش روز جهانی و داشته های طب سنتی ایرانی فرموله شده اند. تا ضمن داشتن خواص متعدد، از لحاظ طبع نیز متعادل باشند.
پرو استار توسط پزشکان تغذیه، قهرمانان ورزشی، مدل ها و هر کس که در کار خود متمایز است توصیه شده است.
ما با شما ( تامین کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان ) یک صورت فلکی درخشان را می سازیم . چرا که باور داریم ستاره تنها وجود ندارد.

نماد شناسی پرواستار : اسب سیاه بالدار ( پگاسوس )

یکی از صورت های فلکی است . در یکی از افسانه ای کهن باور بر این است که  پگاسوس همان اسبی  است که اسطوره یونانی پرسیوس سوار بر ان معشوقه خود آنروندا را از دست دیو دریا نجات داده است.

در واقع در این افسانه اسب بالدار ابزاری بسیار مهم در انجام ماموریت و رسیدن به هدف اسطوره  ی قهرمان   بوده است.

اسب بعنوان مرکب جنگجویان و قهرمانان  در همه فرهنگ ها نماد شجاعت، قدرت و سرعت است. و یکی از شاخص های ارزیابی قدرت لشگریان محسوب می شده است.

اسب بالدار در تمثیلات دروه رنسانس نماد شهرت است

در فرهنگ ایران عزیزمان ، پهلوانی متفاوت از قهرمانی بوده است. پهلوانی ، قدرت همراه با معرفت و حکمت بوده و با معنویات همراه بوده است. از این رو اسبان شاهنامه -شاهکار فرودوسی بزرگ —  نقش های ابزاری بسیار مهمی داشته اند:

اسب سیاوش در سیر وسلوک کی خسرو نقش داشته و او را از کوه آتش عبور می دهد تا بیگناهی او اثبات شود.

اسب سهراب تنها گرده به پهلوان می سپارد. رخش رستم  با ا و حرف می زد و شکست دیوان بدون او ممکن نیست.

از آنجاییکه محصولات پروتئین بار ابزار مهمی در فرآیند رسیدن به اندام ایدآل – عضله سازی و کاهش سایز – هستند، نماد اسب برای محصولات خاص پرو استار بعنوان نشانه ای این نقش مهم انتخاب شده است.

نماد شناسی پرواستار : شیر

نماد سرزمین ایران ، شیر است. نماد پهلوانی ، قدرت و دلاوری است .
شیر در باورها و اساطیر ملل مختلف جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است. اندازه، قدرت و ظاهر باشکوه شیر باعث شده است که از روزگاران باستان او را با ایزدان پیوند دهند. در ادبیات عرفانی متاثر از آئین های میترایی، شیر نر نماد ( عاشق و عارف کامل) است.
در آیین مهر، شیر مرحله چهارم از آیین تشرف است که برای دستیابی به این مرحله باید نفسانیات خود را منهدم کرد، تا بتوان به مرحله شیرمردی دست یافت. شمس در غزل زیر به کسانی که مرحله سوم را گذرانده و به مرحله شیرمردی مشرف شده اند هشدار
می دهد که نباید خوار زبون باشند.


 همی پرد به سوی آسمان روان                     اگرچه زیر لحافید و هیچ نمی پرید
درخت مایه از آن یافت، سبز و تر زان شد          زبون مایه چرایید چون که شیر نرید


همچنین شیر نماد مهر و روشنای است:


گر تو ز خورشید حَمَل سرکشی              بفسری و برگ زمستان شوی
روی به جنگ آر و به صف شیروار             ورنه چو گربه تو در انبان شوی

 
بخش اصلی ترکیبات محصول انرژی بار پرو استار را محصولات سنتی ایرانی مانند ارده، شیره انگور، خرما در کنار پروتئین ها – تشکیل می دهند. از اینرو می باید مبین اصالت ایرانی و قدرتمند برآن نشان شود.